Barışma teklifi reddolunca direğe çıktı!

ADANA'da Fikret Ç., bir süredir ayrı yaşadığı eşi barışma teklifini reddedince bir GSM şirketine ait baz istasyonuna çıkınca heyecanlı dakikalar yaşandı..

Barışma teklifi reddolunca direğe çıktı!

ADANA'da Fikret Ç., bir süredir ayrı yaşadığı eşi barışma teklifini reddedince bir GSM şirketine ait baz istasyonuna çıkınca heyecanlı dakikalar yaşandı.
Merkez Seyhan İlçesi'nde oturan 2 çocuk babası Fikret Ç.'nin eşi bir süre önce ailevi problemler sonucu çocuklarını da yanına alıp baba evine gitti. Özel bir hastanede çalışan Fikret Ç., bütün çabalarına rağmen eşini barışmaya ikna edemedi. İşyerinden izin alan Fikret Ç., öğle saatlerinde Gazipaşa mahallesinin Mustafa Kemalpaşa bulvarı üzerindeki baz istasyonuna çıktı. Fikret Ç.'nin kardeşi Gökhan Ç., durumu polise bildirip hızla olay yerine geldi.
İhbar üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis, çevre güvenliğini alırken, Gökhan Ç. ağabeyinin yanına çıktı. Bir süre kendi aralarında konuşan iki kardeş, itfaiyenin yanlarına uzattığı merdivenle baz istasyonundan indi. İntihar girişiminde bulunmadığını söyleyen Fikret Ç., "Biraz sorunlarım vardı, kafamı dinlemek için çıktım. Ne intiharı kardeşim?" dedi.
Ambulansa bindirilen Fikret Ç., sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifade için polis merkezine götürüldü.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2016, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER