NEŞELER YERİNDE

Süper lig ekiplerinden Sivasspor’da yeni sezonun hazırlıkları Bolu, Gerede’de yapılan kampla devam ediyor. Kampta sporcu ve teknik heyetin neşelerinin yerinde olduğu öğrenildi.

NEŞELER YERİNDE

Murat POLAT

Sivasspor’da, 2021-2022 sezonu hazırlıkları yapılan antrenmanlarla sürüyor. Bolu, Gerede’de yaptığı sezon öncesi kampla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren kırmızı-beyazlı ekipte yapılan çalışmalarda teknik heyet ve futbolcuların neşeli oldukları öğrenildi. Kampta yaptığı iki ve 3 antrenmanlarla yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sivasspor’da, her antrenmanda yükselen idman tempoları dikkat çekiyor. Kırmızı-beyazlı ekip dünü Gerede kampında yaptığı 3 antrenmanla tamamladı.

KANDİSYON-TEKNİK-TAKTİK

Sivasspor’da yeni sezon hazırlıklarında teknik heyet antrenman dirillerindeki kondisyon çalışmalarının yanına teknik ve taktik çalışmaları da yerleştirmeye başladı.  Sabah idmanlarını kondisyon şeklinde gerçekleştiren kırmızı-beyazlı ekip, öğlen ve akşam yaptığı antrenmanlarda teknik ve taktiksel çalışmalara ağırlık vermeye başladı. Teknik heyetin teknik ve taktik çalışmalara bundan sonraki idmanlarda daha fazla ağırlık vereceği öğrenildi.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20