Bursa’da Yiğido Sesleri

Sivaslı Levent Zoroğlu İnegöl Belediyespor da işbaşı yaptı. Bursa temsilcisinde hedef kupa ve lig müsabakalarında başarılı olmak.

Bursa’da Yiğido Sesleri

Erkekler Voleybol Süper Lig temsilcilerinden İnegöl Belediyespor da yeni sezonda oynanacak müsabakalarda teknik sorumlu olarak görev yapacak Sivaslı Levent Zoroğlu, ekibinde işbaşı yaptı. Yaklaşan yeni sezon hazırlıklarını İnegöl de yaptığı antrenmanlarla sürdüren Bursa temsilcisinde işler yolunda gidiyor. Yeni sezonda iki kulvarda başarılı olmak için yola çıktıklarını belirten teknik sorumlu Levent Zoroğlu, süper ligde yeniden takım çalıştıracak olmanın kendisini heyecanlandırdığını söyledi. Ekiplerinin kadro derinliği olarak iyi durumda olduğunu kaydeden Zoroğlu, yönetim, teknik kadro, sporcular ve İnegöl camiası olarak birlik ve beraberlik içinde başarıyı yakalayacaklarına inandıklarını vurguladı.

Sivas’tan İlk

Levent Zoroğlu, voleybol da il dışında süper ligde görev yapacak ilk teknik adam oldu. Sivas’ta, 4 Eylül Belediyespor erkek voleybol takımıyla süper ligde teknik adamlık yaparak ilklere imza atan Levent Zoroğlu, Sivas dışında voleybol da süper lig takımı çalıştıracak ilk isim olarak yine tarihe geçti. Memleket Sivas Gazetesi olarak Levent Zoroğlu’na İnegöl Belediyespor da başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 08:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER