ATLETİZMDE BİSİKLETLİ TEMPO ÇALIŞMASI

Bisiklette Sivas farklı bir çalışma şekline tanıklık etti. Antrenör Mehmet Toprakoğlu, sporcularına yaptırdığı tempo antrenmanında kendilerine elektrikli bisiklette eşlik etti.

Atletizmde çalışmalar belirlenen programlar dâhilinde devam ediyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet Antrenörlerinden Mehmet Toprakoğlu, Sivas’ta bir ilke imza attı. Sivas’ın erkek atletizmde son dönemlerde yetiştirdiği başarılı isimlerden Mikail Kaya’nın da yer aldığı sporcu grubuna idmanda elektrikli bisiklette tempo veren ve onların gelişimlerine katkılar sunmaya çalışan Toprakoğlu, yaptırdığı çalışmayla birçok kesimin beğenisi kazandı. Bazı insanların ise tepkisini çekti.  Elektrikli bisikletle her gün atletizm pistinde çalışma yapmayacaklarını sadece tempo günlerinde sporcularına katkı amaçla bu idman şeklini denemeye devam edeceklerini söyleyen Toprakoğlu, yapılan çalışmadan kendisinin ve sporcularının iyi dönüşümler elde etmeyi beklediklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 11:35

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa guzel
Mustafa guzel - 1 ay Önce

Başarılı bir çalışma olmuş

Fatih Kılıboz
Fatih Kılıboz - 1 ay Önce

Antrenmandan çok zevk aldık ve derecelerimiz çok güzel geldi Antrenmanın devamını ve süreklilik halinde yapılmasını isterim

Muzaffer Berat KAYA
Muzaffer Berat KAYA - 1 ay Önce

Antremandan cok zevk aldik devamin gelmesini istoyoruz antremanda hic yorulmadim

SIRADAKİ HABER