Kışın soğuğunu, SDT ısıtacak

SDT, bu hafta birbirinden iddialı oyunları, 3 farklı sahnede tiyatro seyircisiyle buluşturarak, kışın buz tutturan soğuğunu, tiyatro sahnesinin coşkusuyla eritecek.

Kışın soğuğunu, SDT ısıtacak

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), 3 faklı sahnede tiyatro severlerle buluşacak.

Öte yandan SDT,  gelecek hafta ise “39 basamak” adLı yepyeni bir oyunla sanatseverlerin karşısına çıkacak.

İlk sahne ışıklarıyla buluştuğu günden bu yana seyircilerin yoğun ilgisini toplayan “Git Gel Dolap” adlı oyunla, SDT, 20-21 Aralık’ta Kayserili sanatseverlere buluşturacak.  Kayserili sanatseverleri “Git Gel Dolap” adlı oyunla buluşturan SDT, aynı oyunla 23-24 Aralık tarihlerinde Malatyalı tiyatro seyircisine perde açacak. “Git Gel Dolap” adlı oyunla Kayseri ve Malatyalı tiyatro izleyicisine perde aralayan SDT, 22-23 ve 24 Aralık’ta ise Sivaslı sanatseverleri Atatürk Kültür Merkezinde Trabzon Devlet Tiyatrosu’nun beğenilen oyunu “Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye” isimli oyunla buluşturacak.

Bu hafta perde açacak olan Trabzon Devlet Tiyatrosu’nun beğenilen oyunu “Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye” ve gelecek hafta Sivaslı sanatseverlerin karşısına çıkacak, SDT’nin yepyeni oyunu “39 basamak” adlı oyunların biletleri SDT’nin Atatürk Kültür Merkezinde bulunan gişesinden temin edile bilinir.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 06:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER