Zileli, güven tazeledi

Memur-Sen İl Temsilcisi Efe Zileli güven tazeledi. Zileli, “Seçimde kazanan birlik, beraberlik, kardeşlik ve Memur-Sen ailesi olmuştur” dedi.

Zileli, güven tazeledi

SÜMEYRA DENİZ

 

Geçtiğimiz gün yapılan Memur-Sen Sivas İl Temsilciliği seçimlerinde güven tazeleyen Zileli Memur-Sen’in bir erdemliler hareketi olduğuna değindi. Zileli, “Memur-Sen ücret değil Hizmet ve ilke sendikacılığı yapan sendikaların birleşmesiyle oluşmuş olan konfederasyondur” dedi.

Sendika olarak daima üyelerinin yanında olmaya devam edeceklerini aktaran Zileli, “Memur-Sen Konfederasyonu üyesi sendikalar, manevi değerlere saygıyı, hak ve hukuk kaidelerine bağlılığı temin, çalışma barışını tesis etmeyi, adil ücret sistemini getirip alın terini değerlendirmeyi,  sorunlarının çözülmesi ile çalışma imkanı ve veriminin artırılması için her türlü gayreti sarf etmek ana gayemiz. Memur-Sen bir Erdemliler Hareketidir. Bu düsturla kurulmuş olan konfederasyonumuzun Sivas İl Temsilciliği seçimlerini yapmış bulunmaktayız. Seçimde kazanan birlik, beraberlik, kardeşlik ve Memur-Sen ailesi olmuştur. Gücünü örgütlülüğünden alan konfederasyonumuz bundan sonrada bu  birliktelikle Çalışanlarımızın ve milletinin  yanında olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Memur-Sen'e bağlı sendikalarımızın çok kıymetli başkanlarına ve yönetimlerine, seçimimizde oy kullanan delegelerimize teşekkür ederim. Ayrıca seçim sonucumuzun başta konfederasyonumuz olmak üzere Ülkemize, ilimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim. Gayret bizden tevfik Allah'tandır selam ve dua ile” ifadelerine yer verdi.
 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 05:35

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER