YÖNETİCİ SEKRETERLERİNE EĞİTİM

Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yönetici sekreterlerine kişisel ve profesyonel birikimi geliştirme ve yenileme amacıyla eğitim semineri verildi.

YÖNETİCİ SEKRETERLERİNE EĞİTİM

Sümeyra DENİZ

 

Cumhuriyet Üniversitesinde yönetici sekreterlerine Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Sema Biçer tarafından etkili iletişim, Rektörlük Özel Kalem Müdürü Fatih Özkan ise büro yönetimi ve sekreterlik sistemi eğitim semineri verildi. Cumhuriyet Üniversitesi Merkezi Amfide gerçekleştirilen eğitime Genel Sekreter Yardımcısı Alper Duran, Rektörlük Özel Kalem Müdürü Fatih Özkan ve yönetici sekreterleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Yardımcısı Alper Duran, “Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldızın talimatı ile eğitim seminerlerine hız verdik. Kurumların kendine ait bir kişilikleri ve kültürleri vardır. Üniversitemizin yarım asırlık bir geçmişi var. Cumhuriyet tarihinin ve şehrimizin en önemli kurumları arasındadır. Bugüne kadar eksikler, sorunlar olabilir. Yakınmaya mahal vermeden bundan sonra yolumuzu çizmemiz gerekiyor. Sizler yönetici asistanlarınız makam aynalarısınız, herhangi birisi yöneticinin yanına girmeden önce sizlerle muhatap olacaktır. Konuklarla kısacası siz ilgileneceksiniz. Sizler bazen kurumların doğru işleyip işlemediğini kişilere lanse edersiniz. Onun için etkili iletişim sizler için çok önemlidir” dedi.

Seminerde etkili iletişim kurma yolları, anlamak ve anlaşmak için gerekli bilgi ve beceriler konusu işlendi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 05:15

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15