Yıldırım ve ekibinin istifası sözde kaldı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı Osman Yıldırım ve ekibi, seçim günü bir basın açıklaması yaparak TSO’dan istifa ettiklerini açıklamıştı. Ancak Yıldırım ve ekibinin istifasının sözde kaldığı ve hiçbir resmi girişim yapmadıkları ortaya çıktı.

Yıldırım ve ekibinin istifası sözde kaldı

Yüksel MENEKŞE

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin yapılacağı gün TSO binasında bir basın toplantısı düzenleyen eski Başkan Osman Yıldırım, ekibiyle birlikte istifa etiklerini açıklamıştı. Ancak Yıldırım ve ekibinin istifasının sözde kaldığı ve hiçbir resmi girişim yapılmadığı ortaya çıktı. Sivas TSO’daki yeni oluşum ile ilk meclis toplantısı gerçekleştirilirken, toplantıda söz alan Başkan Mustafa Eken, Yıldırım ve ekibine çağrı yaparak, ‘’Ya istifa edin, ya gelin çalışalım’’ dedi.Ticaret ve Sanayi odası meclis toplantı salonunda yapılan toplantıya TSO Başkanı Mustafa Eken ve 38 meclis üyesi katıldı. Toplantıda plan ve bütçe komisyonu seçimi gerçekleştirildi. Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Osman Yıldırım ve ekibinin istifa söylemlerine değinerek, ‘’Şuana kadar benim önüme bir tane istifa mektubu dahi gelmedi. Zaten istifa etmelerini istemiyoruz. Bizim kapımız herkese açık. Birlikteliğe çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde sıkıntı yaşamayalım. Ya gelin birlikte çalışalım, ya da istifa edin’’ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 04:59

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar Özcan
Serdar Özcan - 1 yıl Önce

Osman Yıldırım kesinlikle istifa eder.Sıkıntı, menfaat karşılığında taraf değiştiren kişilerin odada temsil makamlarına getirilmesi.Bu kişiler Sivas,ı temsil ettiği sürece kargaşa sona ermez ve ilimize de zarar verir.Mustafa bey gerekeni yapsın .

SIRADAKİ HABER