Yerel medya Sivas'ta buluşacak

Sivas Kongresi'nin 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında TGFTürkiye Gazeteciler Federasyonun 59. Başkanlar Konseyi Toplantısı Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerden 60 Cemiyet Başkanı ve 40 Gazetecinin katılımı ile ilk kez Sivas'ta gerçekleştirilecek.

Yerel medya Sivas'ta buluşacak

ŞEREF GÜLMEZ

Sivas Kongresi'nin 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında TGFTürkiye Gazeteciler Federasyonun 59. Başkanlar Konseyi Toplantısı Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerden 60 Cemiyet Başkanı ve 40 Gazetecinin katılımı ile ilk kez Sivas'ta gerçekleştirilecek. Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve  TGF Denetleme Kurulu Başkanı Hakan Sezerer konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Sultan Şehrimiz Sivas'ımızda 3 gün ağırlamaktan ve Sivas'ımızı Tanıtmaktan Mutlu Olacağımız, Misafirlerimizle Birlikte STSO'da Yerel Medyanın Sorunları ve Milli Mücadelede Sivas Adı Altında Birer Toplantı Tertipleyerek Meslektaşlarımızla bir araya gelmekten mutlu olacağız” dedi.

TGF 59. BAŞKANLAR KONSEYİ 13 - 15 EYLÜL SİVAS

60 Cemiyet Başkanı ve 40 Gazetecinin katılı ile gerçekleştirilecek olan 59. Başkanlar Konseyi Toplantısı programı kapsamında 13 Eylül Cuma günü Vali salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, TSO Başkanı Mustafa Eken ziyaret edilerek kent meydanı gezisi düzenlenecek.daha sonra ise Yönetim Kurulu – Yüksek İstişare Kurulu – Onur Kurulu – Denetleme Kurulu ve Gazeteciler  Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kurulu Toplantıları yapılacak.14 Eylül  Cumartesi günü ise TGF Başkanlar Konseyi  ve Yerel Medya Toplantısı, Milli Mücadelede Sivas Paneli, Şehit Gazeteci İsmail Güneş kabri ziyareti  ve Sivas tanıtım gezisi gerçekleştirilecek. Programın son günü olan 15 Eylül Pazar günü ise Kangal Balıklı Kaplıca ziyaret edilerek ardından konuklar uğurlanacak.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER