YENİ SEZON HAYIRLI OLSUN CÜSK

Sivas’ı yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) oynanacak maçlarda temsil edecek Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübünde (CÜSK) hazırlıklar başladı.

Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübünde (CÜSK) yeni sezon hazırlıkları başladı. 2019-2020 Bölgesel Amatör Lig (BAL)  sezonunda oynanacak maçlarda Sivas’ı temsil edecek CÜSK’te sezonun ilk çalışması Pazar günü yapıldı. Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabına başlayan kırmızı-beyazlı ekipte yönetim yapılan ilk çalışmada ekiplerini yalnız bırakmadı. Kırmızı-beyazlı ekipte sezon öncesi ilk hazırlık dönemi Cuma günü sona erecek.

KAMPLAR SİVAS’TA YAPILACAK

Yeni sezon öncesi ilk hazırlık dönemini Cumhuriyet Üniversitesi, Cumhuriyet Stadyumu’nda yaptığı antrenmanlarla sürdüren CÜSK’te sezon öncesi yapılacak kamplara Sivas ev sahipliği yapacak. 1’inci etap, 2’inci etap ve hazırlık maç programlarıyla sezon hazırlıklarını sürdürecek Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü hazırlık kamplarını kendi tesislerinde yapacak.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Yeni sezonda hedefe oynayacak bir kadro ile yola çıkmayı planlayan ve bu doğrultuda transfer çalışmaları yapan Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübünde (CÜSK) yapılacak kampların ve oynanacak hazırlık müsabakaların ardından oluşacak takviye taleplerini yönetim kurulunun karşılayacağı öğrenildi. Kulüp Başkanı Oğuzhan Görler, yönetim olarak teknik heyetin bugüne kadar taleplerini yerine getirdiklerini bundan sonraki süreçte oluşacak talepleri yerine getirme adına çalışmalar yapacaklarını söyledi.

YILDIZ, TEKNİK HEYETTE YER ALACAK

Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübünde yeni sezonda teknik direktör olarak görev yapacak Ahad Kömürlüoğlu’nun teknik heyetinde uzun yıllar çeşitli takımlarda profesyonel olarak kalecilik yapan Sebahattin Yıldız’da yer alacak. Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü’nde yeni sezonda Kömürlüoğlu’nun ekibinde Rıza Kurt yardımcı antrenör, Sabahattin Yıldız ise kaleci antrenörü olarak görev yapacak.

YÖNETİM SAHADA

Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü  (CÜSK) yönetimi sezonun ilk antrenmanında ekiplerini yalnız bırakmadı. Başkan Oğuzhan Görler, Başkanvekili Tamer Çifçi ve genel kaptan İsmet Acaroğlu ekiplerini yaptıkları ilk çalışmada yalnız bırakmadı. Sezon öncesi çalışmaları takip eden yönetim kurulunun heyecanlı oluşu sezon öncesi futbol camiasını mutlu ediyor.

TAKIMIN YÜZDE 99’U SİVASLI

Yeni sezonda Sivas’ı bölgesel amatör ligde oynanacak maçlarda temsil edecek Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübünde (CÜSK) kadroda yer alan sporcuların yüzde 99’unun Sivaslı olduğu gözlemleniyor. Sezon hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanlarla sürdüren kırmızı-beyazlı ekipte kadro oluşumunda Sivaslı futbolcuların daha fazla yer almasını Sivas futbol camiası memnuniyetle karşılıyor.

DENETMEN BU HAFTA GELİYOR

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) oynanacak müsabakaları Cumhuriyet Stadyumu’nda yapmak isteyen Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübü yönetiminin bu talebinin karşılığı bu hafta içinde tesislerde yapılacak denetimle belli olacak. Futbol Federasyonu denetimcisinin bu hafta tesislerde incelemelerde bulunacağı öğrenildi. CÜSK, yeni sezon müsabakaları için tesislerinde bulunan birisi çim, diğeri sentetik iki sahayı futbol federasyonuna tescil ettirmek istiyor. Federasyon sahaları BAL maçları için yeterli görmez ise CÜSK, yeni sezon maçlarını oynamak için fuar alanı 1 nolu sentetik sahaya federasyon yetkililerine maçlarını oynamak için önerecek.

ANTRENMAN TEMPOLARI KADEMELİ ŞEKİLDE ARTACAK

Yeni sezon hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanlarla sürdüren Cumhuriyet Üniversitesi Spor Kulübünde (CÜSK) antrenman tempolarının kademeli şekilde artacağı öğrenildi. Teknik direktör Ahad Kömürlüoğlu, sezon öncesi planları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ve antrenman tempolarının kademeli olarak artacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 10:31

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER