YAZICIOĞLU’NUN İSMİ OKULDA YAŞAYACAK

Büyük Birlik Partisi İl Genel Meclis Üyeleri Sivas’ta yapılan kırsal alt yapı değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantı da konuşma yapan Büyük Birlik Partisi Sivas Merkez İl Genel Meclis Üyesi Aytekin Kulmaç, “ Muhsin Yazıcıoğlu’nun adı Sivas’ta bir okula verildi.” dedi.

YAZICIOĞLU’NUN İSMİ OKULDA YAŞAYACAK

SÜMEYRA DENİZ

Aytekin Kulmaç, Kahramanmaraş'tan Yozgat'a giderken meydana gelen helikopter kazası sonucu yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun isminin Sivas’ta yeni yapılan bir ortaokula verildiğini duyurdu. Kulmaç, “ Bu konuda daha önce bir talebimiz oldu. Muhsin Yazıcıoğlu’nu seven öğretmenlerimiz tarafında Sayın Valimiz ve Sayın Bakanımızın da oluru ile Şehit Genel Başkanımızın ismi Kümbet Mahallesinde yeni yapılan 24 derslikli bir ortaokula verildi bundan dolayı da teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kulmaç, Rahmetli Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun bir elinde Kuran, bir elinde bilgisayar olan bir gençlik istediğini belirterek okula isminin verilmesinden duydukları memnuniyeti belirtti.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2017, 05:25

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER