TUNA SİVAS’TA DÜŞÜŞ YAŞIYOR

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Tamer Tuna 8 maçta ekibinin başında 9 puan topladı. Tuna geride kalan sezonda aynı periyotta Göztepe’yle 16 puan toplamıştı.

TUNA SİVAS’TA DÜŞÜŞ YAŞIYOR

Göztepe’de ilk 8 maçta 16 puan toplayan Tamer Tuna, Demir Grup Sivasspor’da aynı periyotta 9 puan topladı. Sezon başı Göztepe’den Demir Grup Sivasspor’a gelen Tamer Tuna, ilk 8 maçlık dilimde ekibinin başında geride kalan sezondan düşük puan topladı. Göztepe ile ligde 8 müsabakada 5 galibiyet, 1 beraberlik ve iki mağlubiyet elde eden Tuna,  bu sezon aynı periyotta kırmızı-beyazlı ekipte 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 3’de mağlubiyet elde etti. 2017-2018 sezonunda Göztepe’nin başında 8 maçta 16 puan toplayan Tuna, bu sezon Demir Grup Sivasspor’un başında 8 karşılaşmada ise 9 puan topladı. İki takım arasında oyun anlamında farklılıkların olduğu iki sezonda Tamer Tuna ve ekibinin milli aranın ardından ligde çıkış yakalayan ekipler arasına Demir Grup Sivasspor’u yerleştirmesi bekleniyor.

AYBABA’DAN 3 PUAN GERİDE

Demir Grup Sivasspor’da Teknik Direktör Tamer Tuna, geride kalan sezonda kırmızı-beyazlı ekipte teknik adam olarak görev yapan Samet Aybaba’nın ilk sekiz maçlık performansını yakalayamadı. 2017-2018 sezonunda Samet Aybaba yönetiminde Demir Grup Sivasspor, 8 maçta 4 galibiyet, 4 mağlubiyetle 12 puan topladı. Tamer Tuna ise bu sezon aynı periyotta 9 puan topladı. İki teknik adam arasında 8 maçtaki puan farkı ise 3 oldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 04:03

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER