TSYD’den Vali Gül’e plaket

Vali Davut Gül: “"İnşallah bundan sonra Sivas'ta amatör sporlara ve Sivasspor'a desteklerimiz sürecek. Sivasspor'un en büyük destekçileri de sizlersiniz. Görsel ve yazılı basında görüyorum, takımımız için seferber oluyorsunuz” dedi.

TSYD’den Vali Gül’e plaket

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İl Temsilciliği'nden Vali Gül'e plaket.

TSYD Sivas İl Temsilcisi Kemal Çağlayan, geldiği günden itibaren Sivas Sporuna verdiği desteklerden dolayı Sivas Valisi Davut Gül’e plaket verdi.

Sivas Valisi Davut Gül’e yapılan ziyarete TSYD Sivas İl Temsilcisi Kemal Çağlayan, Anadolu Ajansı Büro Şefi Önder Felek, İHA Büro Şefi Uğur Yiğit, TSYD Üyesi Halife Yalçınkaya, SRT Spor Müdürü Ali Yavuz, Vizyon 58 Spor Müdürü Abdullah Yiğit, TV 58 Spor Müdürü Mustafa Ateş, Hakikat Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Haydar Aldıkaçtı ile İrade Gazetesi Spor Muhabiri Oğuzhan Şarzep katıldı.

Ziyarette konuşan TSYD İl Temsilcisi Kemal Çağlayan, Vali Gül'ün Sivasspor'a ve amatör spor kulüplerine önemli katkılarda bulunduğunu ifade ederek, "İlimizde görev yaptığınız süre içerisinde Sivasspor’un daha çok taraftar kitlesine sahip olması ve yeni stadyumumuzun dolması için gayret gösterdiniz. TSYD Sivas İl Temsilciliği olarak teşekkür ediyoruz. Gerçekten de Sivasspor’un daha ileri noktalara gitmesi için göstermiş olduğunuz emekler ilimiz adına gurur vericidir. Bundan dolayı plaketimizin kabulünü arz ediyoruz" dedi.

Vali Davut Gül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "İnşallah bundan sonra Sivas'ta amatör sporlara ve Sivasspor'a desteklerimiz sürecek. Sivasspor'un en büyük destekçileri de sizlersiniz. Görsel ve yazılı basında görüyorum, takımımız için seferber oluyorsunuz. İnşallah hepimiz sizler gibi bu mücadeleyi sürdürürüz. Böylece Sivasspor'da bir adım daha ileriye gitmiş olur." diye konuştu.

Konuşmaların ardından TSYD İl Temsilcisi Kemal Çağlayan Vali Davut Gül'e plaket takdim etti.

AYDIN’A ZİYARET

TSYD İl Temsilcisi Kemal Çağlayan ve beraberindekiler Vali Gül ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivasspor ve amatör sporlar hakkında basın mensuplarından bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan TSYD İl Temsilcisi Kemal Çağlayan, Sivasspor’a ve amatör spor kulüplerine sağladığı katkılardan dolayı Başkan Aydın'a teşekkür etti. Belediye Başkanı Sami Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Sivasspor’a ve diğer amatör spor kulüplerine desteklerinin devam edeceğini belirtti. Sivasspor ve Belediyespor’un son haftalarda aldığı başarılı sonuçlara da dikkat çeken Başkan Aydın, Sivasspor’un süper lige, Belediyespor’un ise birinci lige çıkacağına inancının tam olduğunu söyledi. Ayrıca Başkan Aydın, bu hafta sonu Sivasspor’un oynayacağı mutlak kazanması gereken Göztepe maçına tüm taraftarları davet etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER