Tehlike arz ediyor

İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanı Mustafa Yüzüak, Koyulhisar İlçesine bağlı Ortakent Köyünde bulunan bazı yolların tehlike arz ettiğini kış gelmeden yol yapım çalışmalarına başlanması gerektiğini söyledi.

Tehlike arz ediyor

Mehmet TIRPAN

İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanı Mustafa Yüzüak, Koyulhisar İlçesine bağlı Ortakent Köyündeki yolların tehlike arz ettiğini, kış gelmeden yollarla ilgili acilen çalışma yapılması gerektiğini söyledi.

Koyulhisar İlçesi Ortakent Köyü, Deredibi ve Firezdere Mahalleleri yolu yapımı hakkında meclis üyelerine bilgi veren Yüzüak: “Koyulhisar İlçesi Ortakent Köyümüze bağlı Deredibi ve Firezdere Mahalleleri, yine mahalle olan Eskiköy’den sonra 1700 metredir. Şuanda kullanılmakta olan yol oldukça tehlikelidir. Bu yolun acilen bakım onanma ihtiyacı vardır.  İmkân var ise kış gelmeden bu problem çözülmelidir. Yoksa 2018 yılı programına alınarak yapılmalıdır. Söz konusu yolun yol ağına alınması komisyonumuzca uygun görülmüştür. Sonuç olarak, değerlendirilmek üzere raporumuzun İl özel İdaresi Yol Şube Müdürlüğüne ve İl özel İdaresi Yol Ağı Komisyonuna gönderilmesi uygun olacaktır” ifadelerine kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2017, 05:20

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15