‘Sosyal medyaya renk getirdiler’

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanı Özkan Navruz, geçtiğimiz günlerde kurulan İYİ Parti hakkında düşüncelerini açıkladı. MHP’nin ancak yüzde 5’ini alabildiğini söyleyen Özkan, ‘’Partiyle birlikte güzel espriler çıktı. Sosyal medyaya renk getirdiler’’ dedi.

‘Sosyal medyaya renk getirdiler’

YÜKSEL MENEKŞE

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, Meral Akşener’in kurduğu İYİ parti hakkında düşüncelerini açıkladı. Özkan, ‘MHP’den ne kadar oy alır’ sorusuna cevap vererek, ‘’MHP’den kurucular Listesinde çok ismin yok. Ben kurucu üyelerine baktım. MHP’nin içinden kopan 200 kişiden 10 kişi var. Buda yüzde beşe denk gelir’’ dedi. İYİ Partinin kurulmasının ardından ortaya güzel espriler çıktığını söyleyen Özkan, ‘’Her parti iktidar olmak için kurulur. Onların da amacı budur tabi. Ama şu aşamada Sosyal medyaya renk getirdiler’’ dedi.

Öte yandan İYİ partiye bir tepki de BBP Sivas İl Başkanlığından geldi. Partinin kurucu listesinde Yazıcıoğlu suikastinde adı geçen Ali Lapanyta’nın yer almasını eleştiren İl Başkanı Uğur Bulut, ‘’Nasıl ki AKP suikastta adı geçenleri koruduysa, bu günde iktidar proje diye sunulan bu iyi parti de bunları koruyor ve kolluyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 05:40

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15