SON SÖZÜ TAMER HOCA SÖYLEYECEK

SON SÖZÜ TAMER HOCA SÖYLEYECEK

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,sözleşmesi biten futbolcularla ilgili son kararı teknik direktör Tamer Tuna’nın vereceğini söyledi.

Yeni sezonla ilgili de değerlendirmede bulunan Otyakmaz, kırmızı-beyazlı ekibin elinde çok geniş bir oyuncu kadrosu bulunduğunu söyledi.

Takımda kalacak ve gidecek futbolcularla ilgili çalışma yapacaklarını dile getiren Otyakmaz, "Yiğidolarımızın arzu etmiş olduğu güzel Sivasspor'u mutlaka tesis edeceğiz. Kur farklarındaki yükselişin transferlerimizi biraz daha zorlaştıracağı gerçeğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Sivasspor'da Brezilyalı Auremir Dos Santos, Ganalı John Boye, Ukraynalı Serhiy Rybalka, Senegalli Henri Saivet ve Kongolu Thievy Bifouma'nın sözleşmelerinin sona erdiğini anımsatan Otyakmaz, "Bu oyuncular içerisinde hocamızın eğer devam etmeyi arzu ettiği oyuncularımız varsa bunlarla tekrar görüşüp takımımıza tekrar kazandırabiliriz. Aksi takdirde bütün yıl boyunca çalışmış olduğumuz geniş futbolcu havuzunun içerisinde ihtiyacımız olan mevkilere transferlerimizi yapacağız." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 04:10

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER