SİVASSPOR’UN 5 MAÇLIK PROGRAMI

SİVASSPOR’UN 5 MAÇLIK PROGRAMI

Spor Toto Süper Ligin  27, 28, 29, 30 ve 31. hafta müsabaka programı açıklandı.

Buna göre Demir Grup Sivasspor  ligin 27. hafta maçında Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak. Mücadele 30 Mart 2018 Cuma günü saat 20.00'de Yeni 4 Eylül Stadyumu'nda oynanacak.

28. haftada ise takımımız Konya deplasmanına gidecek. Atiker Konyaspor ile Demir Grup Sivasspor'umuz 8 Nisan 2018 Pazar günü saat 13.30'da Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda karşılaşacak.

29. haftada ise rakip Fenerbahçe olacak. İki ekip 14 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 19.00'da Yeni 4 Eylül Stadyumu'nda kozlarını paylaşacak.

30. haftada ise ekbimiz 21 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 16.00'da Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde Trabzonspor ile karşılaşacak.

31. haftada konuğumuz Gençlerbirliği olacak. 28 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 13.30'da Yeni 4 Eylül Stadyumu'nda oynanacak.

 

27.Hafta

30 Mart 2018 Cuma

DEMİR GRUP SİVASSPOR             KARDEMİR KARABÜKSPOR          YENİ 4 EYLÜL STADI        20.00

31 Mart 2018 Cumartesi

EVKUR YENİ MALATYASPOR       GENÇLERBİRLİĞİ              YENİ MALATYA STADYUMU        13.30

ANTALYASPOR A.Ş.         BURSASPOR      ANTALYA STADYUMU    16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.    AYTEMİZ ALANYASPOR VODAFONE PARK            19.00

1 Nisan 2018 Pazar

OSMANLISPOR FK           ATİKER KONYASPOR      OSMANLI STADI               13.30

GÖZTEPE A.Ş.    KASIMPAŞA A.Ş.              BORNOVA STADI             13.30

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR             MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK            SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU            16.00

GALATASARAY A.Ş.         TRABZONSPOR A.Ş.        TÜRK TELEKOM STADI   19.00

2 Nisan 2018 Pazartesi

KAYSERİSPOR    FENERBAHÇE A.Ş.            BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS       20.00

28.Hafta

6 Nisan 2018 Cuma

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK            EVKUR YENİ MALATYASPOR       3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM  20.00

07 Nisan 2018 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR          ANTALYASPOR A.Ş.        DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU         13.30

TRABZONSPOR A.Ş.        KAYSERİSPOR    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ              16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.    GÖZTEPE A.Ş.    VODAFONE PARK            19.00

8 Nisan 2018 Pazar

ATİKER KONYASPOR       DEMİR GRUP SİVASSPOR             KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE   13.30

AYTEMİZ ALANYASPOR TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR             BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU        16.00

BURSASPOR      KASIMPAŞA A.Ş.              BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE   16.00

FENERBAHÇE A.Ş.            OSMANLISPOR FK           ÜLKER STADYUMU         19.00

9 Nisan 2018 Pazartesi

GENÇLERBİRLİĞİ              GALATASARAY A.Ş.        ANKARA 19 MAYIS          20.00

29.Hafta

13 Nisan 2018 Cuma

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR             BEŞİKTAŞ A.Ş.    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU            20.00

14 Nisan 2018 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.              KARDEMİR KARABÜKSPOR         RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU     13.30

EVKUR YENİ MALATYASPOR       AYTEMİZ ALANYASPOR YENİ MALATYA STADYUMU        16.00

DEMİR GRUP SİVASSPOR             FENERBAHÇE A.Ş.            YENİ 4 EYLÜL STADI        19.00

15 Nisan 2018 Pazar

KAYSERİSPOR    GENÇLERBİRLİĞİ              BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS       13.30

GÖZTEPE A.Ş.    BURSASPOR       BORNOVA STADI             16.00

ANTALYASPOR A.Ş.         ATİKER KONYASPOR      ANTALYA STADYUMU    16.00

GALATASARAY A.Ş.         MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK            TÜRK TELEKOM STADI   19.00

16 Nisan 2018 Pazartesi

OSMANLISPOR FK           TRABZONSPOR A.Ş.        OSMANLI STADI               20.00

30.Hafta

20 Nisan 2018 Cuma

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK            KAYSERİSPOR    3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM  20.00

21 Nisan 2018 Cumartesi

KARDEMİR KARABÜKSPOR          BURSASPOR      DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU         13.30

GENÇLERBİRLİĞİ              OSMANLISPOR FK           ANKARA 19 MAYIS          13.30

TRABZONSPOR A.Ş.        DEMİR GRUP SİVASSPOR             ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ              16.00

AYTEMİZ ALANYASPOR GALATASARAY A.Ş.        BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU        19.00

22 Nisan 2018 Pazar

ATİKER KONYASPOR       KASIMPAŞA A.Ş.              KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE   16.00

TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR             GÖZTEPE A.Ş.    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU            16.00

BEŞİKTAŞ A.Ş.    EVKUR YENİ MALATYASPOR       VODAFONE PARK            19.00

23 Nisan 2018 Pazartesi

FENERBAHÇE A.Ş.            ANTALYASPOR A.Ş.        ÜLKER STADYUMU         20.00

31.Hafta

27 Nisan 2018 Cuma

GÖZTEPE A.Ş.    KARDEMİR KARABÜKSPOR          BORNOVA STADI             20.00

28 Nisan 2018 Cumartesi

DEMİR GRUP SİVASSPOR             GENÇLERBİRLİĞİ              YENİ 4 EYLÜL STADI        13.30

KAYSERİSPOR    AYTEMİZ ALANYASPOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS       13.30

ANTALYASPOR A.Ş.         TRABZONSPOR A.Ş.        ANTALYA STADYUMU    16.00

KASIMPAŞA A.Ş.              FENERBAHÇE A.Ş.            RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU     19.00

29 Nisan 2018 Pazar

EVKUR YENİ MALATYASPOR       TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR             YENİ MALATYA STADYUMU        13.30

OSMANLISPOR FK           MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK            OSMANLI STADI               16.00

GALATASARAY A.Ş.         BEŞİKTAŞ A.Ş.    TÜRK TELEKOM STADI   19.00

30 Nisan 2018 Pazartesi

BURSASPOR      ATİKER KONYASPOR       BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE   20.00

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 04:00

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER