SEZER SATRANÇ BEĞENİ TOPLADI

Sivas’ta yapılan Uluslararası Buruciye Satranç Turnuvasına katılım gösteren Sezer Satranç Akademi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları elde ettikleri başarılarla beğeni topladı.

SEZER SATRANÇ BEĞENİ TOPLADI

Sivas satrancının önemli yapı taşlarından Sezer Satranç Akademi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Sivas’ta yapılan Uluslararası Buruciye Satranç Turnuvasında ortaya koydukları performanslar ve elde ettikleri başarılarla beğeni topladı. Cumhuriyet Üniversitesi Taha Akgül Spor Salonu’nda 19-24 Ağustos tarihleri arasında oynanan maçlarda yer alan Sezer Satranç Akademi’nin öğrencilerinden 10 yaş kategorisinde Ekin Deniz, yerel ve genel sıralamada birinci, Bu yaş kategorisinde Kerim Yağız Tutar ikinci ve Hüseyin Emre Korkmaz 3’ncü oldu. 8 yaş kategorisinde Barış Çınar Şahbudak genel sıralamada 4’üncü, yerel sıralamada birinci, aynı yaş grubunda Aytuğ Celal Salcı 3’ncü oldu. 14 yaş grubunda Ahmetcan Yücekaya yerel sporcularda birinci, Mehmet Asaf Aydın ikinci, Muhammed Ensar Şimşek 3’üncü oldu. A grubunda yarışan Giray Kaan Durukan yerel sporcu kategorisinde ikinci oldu.

BAŞKAN YILMAZ TEBRİK ETTİ

Sezer Satranç Akademi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sezer Yılmaz, Uluslararası Buruciye Satranç Turnuvasında önemli başarılara imzalar atan sporcularını tebrik etti. Sivas’ın çok başarılı bir organizasyonu geride bıraktığını kaydeden Yılmaz, yapılan organizasyonda emeği bulunan herkese teşekkür etti. Kulüp olarak uluslararası bir organizasyonda yer almanın sevincini ve bu organizasyonu madalyalar kazanarak başarılı şekilde tamamlamanın gururunu yaşadıklarını kaydeden Yılmaz, turnuvayı başarılı şekilde tamamlayan sporcularını tebrik etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 10:57

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER