Şehit Ömer Halisdemir için anlamlı film

15 Temmuz darbe girişiminin en büyük kahramanı olan şehit Ömer Halisdemir için anlamlı film çekildi. "30 kuş" adlı film herkesin yüreğini dağlarken, şehit Ömerler gibi nice yiğitlerin bu ülke için neler yaptığı gözler önüne serdi.

Şehit Ömer Halisdemir için anlamlı film

Türkiye'nin kaderini değiştiren Şehit Ömer Halisdemir için anlamlı kısa film çekildi.

15 Temmuz gecesi hain darbe girişimini püskürtmek amacıyla ilk kurşunu sıkan kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir'in anlatıldığı "30 Kuş" adlı kısa filmin frangmanı izlenme rekorları kırıyor. 

Şehit Ömer Halisdemir için yaklaşık 6 dakika süren "30 Kuş" adlı kısa film hazırlandı. Film, ismini şair Dursun Ali Erzincanlı'nın Ömer Halisdemir'in 15 Temmuz gecesi vatanı uğruna bedel ödeyerek yediği 30 kurşuna ithafen yazdığı "30 Kuş" şiirinden aldı.

Oyuncu Turgay Atalay'ın şehit Ömer Halisdemir'i canlandırdığı filmin yapımcılığını Nazif Tunç, yönetmenliğini ise Ekrem Aydın üstlendi. İzlenme rekoru kırılan 30 kuş adlı kısa film herkesimden büyük beğeni topladı.

Adeta yürekleri dağlayan filmde 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin kahramanı şehit Ömer Halisdemir’in iman gücü ve komutanından aldığı emri hiç şüphesiz bir şekilde yerine getirmesi,Türk askerinin bu ülke için neler yapacağını adeta tüm düşmanlarımıza göstermiş oldu. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2016, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER