“Seçim çalışmaları halkı rahatsız etmeden yapılacak”

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, “Seçim çalışmalarını Ramazan ayında halkımızı rahatsız etmeden gerçekleştireceğiz. Seçim sürecine kadar Sivas Merkez ve ilçelerde sıkmadık el bırakmayacağız. Vatandaşların dertlerini dinleyerek çözüm üretmeye çalışacağız” dedi.

“Seçim çalışmaları halkı rahatsız etmeden yapılacak”

Mehmet TIRPAN

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, “Seçimlere sayılı günler kaldı bu süreci iyi değerlendireceğiz. Önümüzde Ramazan ayı var. Ramazan ayının maneviyatına uygun bir seçim çalışması yürütmeyi hedefliyoruz” dedi.

Ramazan Bayramından sonra kalan 10 günlük süreyi de iyi değerlendirerek vatandaşlara Milliyetçi Hareket Partisinin geçmişindeki siyasi fikirlerini anlatacaklarının altını çizen Navruz, “Halkımız ülkemiz, milletimiz ve devletimiz için neler düşündüğümüzü ve neler yapmak istediğimizi vatandaşlara anlatacağız. Takdir vatandaşlarımızın inşallah bu sene çok daha başarılı bir Milliyetçi Hareket Partisi olacak. Ramazan ayında halkımızı rahatsız etmeden çalışma yapmayı düşünüyoruz. Genel Merkezden önümüzdeki günlerden seçim stratejimiz elimize ulaşır. Daha sonra Sivas üzerinde kendi stratejimizi belirleyeceğiz. Mübarek ayın maneviyatına zarar vermeden çalışma yürütmek istiyoruz. Vatandaşları rahatsız etmeksizin ne yapmak istediğimizi, nasıl bir Türkiye hayal ettiğimizi anlatacağız. Süre çok kısıtlı. Sıkıştırılmış bir seçim takvimimiz var. Bizim her şeyimiz hazır. Sivas Merkez ve ilçelerde çalışmaları sürdüreceğiz. Sahaya zaten hâkimiz. Teşkilatlar olarak bizim bir sıkıntımız yok. Bütün vatandaşların elini sıkacağız. Sorunlarını dinleyip çözüm üretmeye çalışacağız. Sosyal Medyayı ve gazeteleri kullanarak vatandaşlara ulaşacağız. MHP ile AK Parti ittifak kurdu ama her parti kendi programını kendi yapacak. Seçimi başarılı bir şekilde atlatacağız. Güçlü bir Türkiye kurmak için gece gündüz çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 04:55

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 1 yıl Önce

Yurdumun siyasetçileri el sıkmayı çözüm olarak görüyor.

SIRADAKİ HABER