Şaka değil gerçek

Sivas’ta yaklaşık 15 köpeği kendi imkânları ile oturduğu müstakil evde beslemeye çalışan kadın, mahalle sakinlerinin şikâyeti üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ve zabıta ekiplerine zor anlar yaşattı. Köpekleri barınağa teslim etmek istemeyen hayvan sever kadın, polis ekiplerinin köpekleri evden alarak barına götürmesine dayanamayarak olay yerinde bayıldı.

Şaka değil gerçek

Sivas’ta yaklaşık 15 köpeği kendi imkânları ile oturduğu evde beslemeye çalışan kadın, köpekleri Sivas Belediyesi hayvan barınağına götürmek isteyen polislere zor anlar yaşattı.

Sivas’ta Kümbet mahallesi 23. sokakta müstakil bir evde eşi ve 9 yaşındaki kızı ile yaşayan  33 yaşındaki Kübra Yıldırım evinde kendi imkanları ile sokak köpeklerini beslemeye başladı.

Hayvan sever kadına mahalleli isyan edince devreye bu kez polis ekipleri ve zabıta ekipleri girdi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi bir süre 33 yaşındaki Yıldırım’ı ikna etmeye çalıştı, fakat köpeklerini barınağa verme taraftarı olmayan hayvan sever kadın evinin kapısını açmamakta ısrar etti.

Bir süre sonra ikna olan kadın kapıyı açarak polis ekipleri ve zabıtanın evine girmesine müsaade etti. Eve giren polis ekipleri ve zabıta kadının evinde bulunan köpekleri birer birer yakalamaya başladı.

Bunun üzerine sinir krizi geçiren hayvansever kadın polis ekiplerine isyan etti, olay yerinde bayıldı.

Göz yaşları içinde kalan hayvan sever Yıldırım ' kimseye zararı yoktu, neden alıp görürdüler,kendi imkanlarımızla onları besliyorduk, diyerek mahalleliye ve polis ekiplerine sitem etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2016, 06:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER