ŞAHİN GAZETEMİZİ ZİYARET EDEREK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gazetemizi ziyaret etti. Şahin teşkilatın saha çalışmaları ve ilçe kongreleri hakkında bilgiler verdi.

ŞAHİN GAZETEMİZİ ZİYARET EDEREK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Sümeyra DENİZ

AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, Memleket Gazetesini ziyaret ederek gazete çalışanlarına yaptıkları saha çalışmaları hakkında bilgiler vererek gazetemiz muhabirlerinin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

İlçe kongre takvimini tamamladıklarını belirten Şahin, “ 9 Eylülde merkez ilçe kongremizi yaptıktan sonra 1 Ekimle 31 Ekim tarihleri arasında bütün mahallelerimizi, köylerimizi, STK’larımızı ziyaret etmek sureti ile alan taraması faaliyetlerine başladık” dedi.

Sivas’ta kış mevsimi bastırmadan bin 238 köyü, 637 mezrayı ve 255 mahalleyi dolaşacaklarını belirten Şahin, “ Buraları tarayacağız AK Partinin selamını götüreceğiz yaz boyunca hem mahallelerimizde hem şehir merkezimizde yapılmış olan faaliyetleri gidip yerinde göreceğiz. İlçe ve köylerdeki insanlarımız yaptığımız işlerden memnun mu şikâyetleri varsa dinlemeye gideceğiz. İl yönetiminden 10 ekip, ilçe yönetimimizden 5´er ekip olmak üzere ekipler kurduk. Hem mahallelerimizi hem köylerimizi yoğun bir şekilde tarıyoruz bu tempomuzu arttırarak sürdüreceğiz ekimin sonuna kadar bütün Sivas genelini taramış olacağız inşallah. Vatandaşa gidip de sorduğumuz da bizden bir isteğin talebin şikâyetin var mı dediğimiz zaman da o çok rahatlıkla şikâyeti talebi varsa iletiyor. Biz zaten eksikleri takip ediyoruz fakat gidip bir de vatandaşa sorduğumuzda vatandaş memnun kalıyor” ifadelerine yer verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2017, 05:50

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15