Oyuncaklarını bağışladılar

Kılıçarslan ilkokulu öğrencileri, Hayat Ağacı Derneğine oyuncak bağışında bulundu. Öğrenciler topladıkları üç koli oyuncağı, öğretmenleri Hakan Eraslan nezaretinde derneğe teslim etti.

Oyuncaklarını bağışladılar

YÜKSEL MENEKŞE

Kılıçarslan İlkokulu, Hayat Ağacı Derneği’ne 3 koli oyuncak bağışladı. Hayat Ağacı Derneği için daha önceki yıllarda da destek sağlayan Kılıçarslan İlkokulu, bu kez oyuncak kampanyası düzenleyerek, küçüklerin de büyük işler yapabileceğini gösterdi. Geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanlığı tarafından “Yılın Öğretmeni” seçilen Sınıf Öğretmeni Hakan Erarslan, Kılıçarslan İlkokulu’ndan bir grup öğrenci ile birlikte Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret ederek, topladıkları oyuncakları teslim etti. Sivas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nden Müdür Yardımcısı Mustafa Ağırsoy, öğretmen ve öğrencilere eşlik ederek, Hayat Ağacı Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Gıda Bankası’nın faaliyetleri ile ilgili misafirlere bilgi verdi.

Gıda Bankası’nda olmaktan dolayı memnuniyetini ifade eden Kılıçarslan İlkokulu Sınıf Öğretmeni Hakan Eraslan, öğrencilerde farkındalık oluşturmak amacıyla oyuncak kampanyası düzenlediklerini belirterek, yaklaşık bir buçuk ayda 3 koli oyuncak topladıklarını söyledi. Kampanyaya okuldaki herkesin büyük bir heyecanla katıldığını belirten Eraslan, öğrencilerin, Hayat Ağacı Derneği vesilesi ile ihtiyaç sahibi çocuklara oyuncak hediye etmenin mutluluğu yaşadıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2018, 05:07

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER