Örnek alınmalı

Örnek alınmalı

MELDA GENEŞ

Salgın sürecinde ve sonrasında sürekli esnafların yanında olan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Mesut Dursun, piyasalarda yaşanan dalgalanmalara rağmen esnafların kredi taleplerine anında karşılık vermeye devam ediyor.

Gece gündüz demeden ekibi ile birlikte esnaflara sıcak para sağlayan Başkan Mesut Dursun, oy veren veya vermeyen hiçbir esnafı ayırt etmeksizin kooperatifin tüm imkanlarını esnafların hizmetine sunduğu gözlemleniyor. Çalışmaları ile esnafların gönlünde taht kuran Başkan Mesut Dursun’u ilimizde faaliyet gösteren diğer oda başkanlarının da örnek alması gerekiyor.

Sivaslı esnaf ve yönetimi ile birlikte hareket eden, Sivas esnafının her zaman yanında yer alan, esnafların her sorunlarına çözüm üretme adına gösterdiği performansı artırarak devam eden Dursun her kesimden beğeni topluyor.

Göreve geldiği süre boyunca yaptığı yenilik ve esnafa sağladığı kolaylıklarla esnafların takdirini toplayan Başkan Mesut Dursun, Kooperatif aracılı ile verilen kredi miktarının artırılması için de görüşmeler yaptığı edinilen bilgiler arasında.

Esnaflarla istişare ederek kısıtlı imkanlarını daha da genişleterek göreve geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Mesut Dursun’a Memleket Gazetesi olarak teşekkür ederiz ve çalışmalarında başarılar dileriz.

Son zamanlarda yaklaşan Oda seçimlerinde aday olan Başkan Adaylarının da Başkan Mesut Dursun’u örnek almasını tavsiye ederiz.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER