Okullara MOBESE kurulacak

Vali Davut Gül, öğrenci velileriyle bir araya gelerek sorunları görüştü, velilerin öneri ve taleplerini dinledi. Vali Gül okul güvenliği hakkında yaptığı açıklamada, ‘’İl genelinde çok sayıda okula MOBESE sistemi kurulacak. Bu sayede okullarımız daha güvenlikli bir hale gelecek’’ dedi.

Okullara MOBESE kurulacak

YÜKSEL MENEKŞE

 

Sivas Valisi Davut Gül, öğrenci velileriyle bir araya geldi. Vali Gül, Rauf Orbay İlkokulu, Şehit Ahmet Eyce Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 27 Haziran Ortaokulu, Ülkü İmam Hatip Ortaokulu, Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi, Lütfi Abay İlkokulu ve Ahmet Yesevi İlkokulu Okul Aile Birliği toplantılarına katıldı. Toplantılarda öğrenci velilerine hitap eden Vali Gül, okul güvenliği anlamında il genelinde çok sayıda okula MOBESE sistemi kurulacağını ve İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE sistemine entegre edilerek bu sayede okulların daha güvenlikli hale getirileceğini belirtti.

Okulların fiziki eksikliklerinin de program dâhilinde en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacağını ifade eden Vali Gül, öğrenci velilerinin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 05:30

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER