Mehmetçiğe mektup çağrısı

Milli Türk Talebe Birliği Sivas Şubesi Kale Cami önünde kurduğu stantta vatandaşlardan, Afrin’de görev yapan Mehmetçikler için mektup yazmalarını istedi.

Mehmetçiğe mektup çağrısı

SÜMEYRA DENİZ

Milli Türk Talebe Birliği Sivas Kurucu Başkanı Ahmet Deligöz yaptığı açıklamada her daim Türk askerinin yanında olduklarını ifade etti. Deligöz, “Türk Askeri için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Son günlerde Afrin’de ki şehit olan veya yaralanan Mehmetçiklerimizden dolayı askerlerimizin morali bozuk olduğu için Milli Türk Talebe Birliği Sivas ailesi olarak askerlerimizin hem moralini düzeltmek hem de Sivas halkının Afrin’de ki askerlerimize destek olduğunu göstermek için Afrin’de ki Kahraman Mehmetçiğimize Yazıyoruz kampanyamızı başlattık” dedi.

 Topladıkları mektupları Afrin’deki Mehmetçiğe ileteceklerini kaydeden Deligöz, “ Cumartesi günü Birlik Vakfı Sivas Şubesi İl Başkanı Dr. Tayyar AKBULUT ve Sivas İl Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Özaydın çadırımızı ziyaret edip Mehmetçiğimize destek olmak için mektup yazmışlardır. Her zamanki gibi Mehmetçiğine sahip çıkan ve onlara destek olan Sivas Halkına teşekkürlerimizi arz ederiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2018, 05:35

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER