MAÇ BİLETLERİ SATIŞTA

DEMİR GRUP SİVASSPOR, MEDİPOL BAŞAKŞEHİR MAÇININ BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI.

MAÇ BİLETLERİ SATIŞTA

Sivasspor Kulübü internet sitesinden yapılan açıklamada, Yeni 4 Eylül Stadyumu'nda 10 Aralık Pazar günü saat 16.30'da oynanacak karşılaşmanın biletlerinin, www.passo.com.tr internet sitesinden ve Yeni 4 Eylül Stadyumu maraton tribünü (14 Nolu Giriş) önündeki Passolig Kart gişelerinde 09.00-18.00 saatlerinde satışa sunulduğu bildirildi.

Maç biletlerini Passolig kartlarına yüklemek isteyen taraftarların gişelerde yoğunluk yaşanmaması için www.passo.com.tr adresinden bilet yüklemesi yapmaları uyarısında bulunuldu.

Maçın bilet fiyatlarının ise VIP tribün 40, maraton tribün 15, Osman Seçilmiş güney kale arkası tribün 5, kuzey tribün kale arkası ve misafir takım 20 lira olarak belirlendiği aktarıldı.

Açıklamada, Süper Lig'in 13. haftasında Demir Grup Sivasspor ile Trabzonspor arasında oynanan müsabakada taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun (PFDK) çirkin ve kötü tezahüratta bulunan Güney Alt Tribün B,C,D,E,F bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi nedeniyle bu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verdiği de hatırlatıldı

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2017, 05:03

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER