KÖKSAL’DAN 29 EKİM MESAJI

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı Sivas SESOB Başkanı Beşir Köksal, “Cumhuriyet’in 94. yıl dönümünü gururla ve kıvançla kutluyoruz” dedi.

KÖKSAL’DAN 29 EKİM MESAJI

HABER MERKEZİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94inci yıl dönümünü kutlamanın onuru ve gururunu yaşadıklarını dile getiren Köksal, “Bugün ülkemizin,  Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 94’inci yılını büyük bir gururla kutluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleştirilmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, Milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlayan Cumhuriyeti bizlere armağan etmiştir. Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur.

Tarihi her daim zaferlerle dolu olan aziz milletimizin istiklal mücadelesinin bir armağanı olan Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 94. Yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Aziz milletimizin büyük bir fedakarlık ve özveri ile verdiği mücadele sonunda egemenlik kayıtsız şartsız milletin olmuştur.

 Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin öncüsü Büyük Önder Atatürk’ü ve değerli  silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor, halkımızın, esnaf ve sanatkarımızın ve yüce Türk milletimizin Cumhuriyet Bayramını  yürekten en kalbi duygularımla kutluyorum. “dedi.              

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 05:55

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15