Kasımpaşa KİLİT maçı

DG Sivasspor, yarın deplasmanda oynayacağı Kasımpaşa karşılaşmasına büyük önem veriyor. Karşılaşmanın önemine değinen teknik direktör Samet Aybaba, ‘’Kasımpaşa’dan puan veya puanlarla dönersek, yukarı oynayan bir takım haline geleceğiz’’ dedi.

Kasımpaşa KİLİT maçı

YÜKSEL MENEKŞE

Sivasspor yarın saat 14.00’de oynayacağı Kasımpaşa karşılaşmasına ayrı bir önem veriyor. Kasımpaşa karşılaşmasının kilit maçı olduğunu ifade eden Teknik Direktör Samet Aybaba, puan hedefi ile karşılaşmaya hazırlandıklarını söyledi. Kasımpaşa’dan alınacak puan veya puanların Sivaspor’u ‘yukarı oynayan takım’ yapacağını söyleyen Aybaba, ‘’Takım olarak iyi şeyler yapmaya başladık. Antalyaspor galibiyeti bunu gösterdi. Oyuncularımızın motivesi iyi. Bu motive ile Kasımpaşaspor karşılaşmasına hazırlandık.

Kasımpaşa iyi bir takım. İyi mücadele ediyorlar, birlikte hareket ediyorlar. Biz de stratejimizi, her şeyi göz önüne alarak yaptık. Bunlar attık bizim için yukarı maçları. Kasımpaşa maçında puanla dönersek ya da kazanırsak o zaman yukarı oynayan bir takım haline geleceğiz. İçeri de daha coşkulu, daha istekli oynama özelliğini taşıyacağız. Bu nedenle Kasımpaşa maçı çok önemli bir maç. Oyuncular da bunun bilincinde. Bu maçtan en kötü 1 puanla dönmek istiyoruz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2017, 05:07

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15