Karagün dostu Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, uygun seçeneklerle vatandaşların karagün dostu oluyor. Hafik ilçesine bağlı Karlı köyünde çiftçilik yapan Halis Çekmelik 79 lira ödeyerek yaptırdığı sigorta karşılığında, ev ve ahırında çıkan yangın hasarı olarak Ziraat Bankasından 32 bin lira para aldı.

Karagün dostu Ziraat Bankası

HABER MERKEZİ

Ziraat Bankası uygun seçenekleri ile vatandaşların karagün dostu olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası Hafik Şubesi müşterisi Halis Çekmelik, 8 ay önce Ziraat Bankası Hafik Şubesinden çektiği bireysel kredinin sunduğu yangın sigorta ürünü, sigortasına 79 lira ile sahip oldu. Karlı köyünde yaşayan Halis Çekmelik’in altlı üstlü olan ev ve ahırında Ağustos ayında yangın çıktı. Can kaybı yaşanmayan yangında büyük maddi hasar oluştu. Ev eşyalarını ve ahırda bulunan yem ve malzemelerini yangına teslim eden Çekmelik’in hayatı karardı. 79 lira ödeyerek poliçesini alan Halis Çekmelik, yangın sonrası Ziraat bankasından 31 bin 950 lira sigorta parası aldı.

Çekmelik, ‘’Varım yoğum neredeyse hepsi gitmişti yangında. Bir çok yere müracaat ettim ancak önemli sonuçlar alamadım. Kredi çektiğim dönemde Mustafa Şahin isimli çalışan bana bu sigortadan söz etmiş ve önermişti, bende kabul etmiştim. Daha sonra bu sigorta aklıma geldi ve Ziraat Bankasına müracaat ettim. Zararım karşılandı. İnsanların başına ne geleceği belli değil. O nedenle sigortanın önemini ben anladım’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 05:25

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER