İş çok, müdürler yok !

Sivas’ta birçok kurum müdürü izne ayrıldı. Birçok projenin hayata geçirildiği ve işlerin yoğun olduğu yaz döneminde birçok kurum müdürünün aynı anda izne çıkması ise dikkat çekti.

İş çok, müdürler yok !

Hüsne AKKAYA

Havaların ısınmasıyla birlikte Sivas’ta birçok kurum müdürü izne ayrıldı. İl Koordinasyon Toplantısına ise çoğu kurum müdürünün vekili katıldı.

İzinde oldukları için toplantıya katılamadıkları belirtilen müdürlerin, toplantıda yer almaması Vali Davut Gül’ün de dikkatini çekerken, Vali Gül, “Bu ne? Tüm müdürler izne çıkmış. Neredeyse hepsinin yardımcıları toplantıya gelm. En çok iş yapılması gereken sezonda tüm müdürler izne mi ayrıldı? Şuanda sadece  Karayolları ve DSİ müdürleri gözüme çarpıyor. Bir çoğu yok” dedi.

TOPLANTIDA TELEFON KRİZİ

Diğer yandan 3. dönem il Koordinasyon toplantısında kürsüde konuşma yapılırken birçok katılımcının o esnada telefonları ile uğraşması Vali Gül’ün dikkatinden kaçmadı. Bu duruma sinirlenen Vali Gül, yan tarafında bulunan yardımcısı Zihni Yıldızhan’a söyleyerek telefonları ile uğraşan müdür ve vekillerinin toplantıya konsantre olmalarını istediği görüldü. 

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 13:37

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER