HOŞGELDİN AHMET TURAN GAZİSPOR

Sivas’ta spora yeni bir renk yeni bir hava katıldı. Ahmet Turan Gazispor Kulübü, kulüplerarası 1’inci küme A takımlar futbol liginde ilk resmi maçına hafta sonu çıktı. Kulüp ilk maçında DSİsporla 0-0 berabere kaldı.

HOŞGELDİN AHMET TURAN GAZİSPOR

Kulüplerarası 1’inci küme A takımlar futbol ligine yeni bir renk yeni nefes daha katıldı. Ahmet Turan Gazi Spor Kulübü, A takımlarda ilk resmi müsabakasına hafta sonu çıktı. Pazar günü DSİsporla karşılaşan Ahmet Turan Gazispor, ilk resmi A takım maçında sahadan 0-0’lık skorla bir puanla ayrıldı. Ahmet Turan Gazi Mahallesinde oturan isimlerden oluşan takımın Sivas 1’inci küme A takımlar futbol ligine ayrı bir renk ve hava katması bekleniyor.

ANTRENÖR DOGAN: ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ

Ahmet Turan Gazispor Kulübü Antrenörü Tuncay Doğan, ekip olarak ilerleyen haftalarda çok daha iyi konumlara geleceklerini söyledi. Ahmet Turan Gazi Mahallesini ligde oynanan müsabakalarda temsil ettiklerini söyleyen Doğan, “Yeni kurulan bir mahalli kulübüz, A takımlarda ilk resmi maçımıza hafta sonu çıktık. İlk maçta elde edilen bir puanın morali ile ligde ikinci haftada oynanacak müsabakaya hazırlanıyoruz. Amacımız, spor yoluyla insanlara faydalı olmak. Bunu başarmak içinde çok çalışacağız.” dedi.

BAŞKAN UÇAR: HEDEFİMİZ KALICI OLMAK

Ahmet Turan Gazi Spor Kulübü Başkanı Turan Uçar, kulüp olarak hedeflerini A takımlar 1’inci kümede kalıcı olmak olarak açıkladı. Yeni kurulan ve faaliyetlerine yeni başlayan bir kulüp olarak adımlarını sağlam şekilde atmak istediklerini belirten Uçar, “ Ahmet Turan Gazispor Kulübü olarak mahallemizi en iyi şekilde temsil etmek için spor müsabakalarında yer alıyoruz. Birinci önceliğimiz gençlere hizmet. Spor yoluyla Sivas’ın çocuklarına hizmet etmek için yola çıktık. Bu yolda sağlam ve düzgün adımlar atmak için güzel bir yapılanma yaptık. Kulüp olarak her birimimizle gençlerin hizmetindeyiz.” diye konuştu.

MUHTAR BOYUNEĞMEZ: MUTLUYUM

Ahmet Turan Gazi Mahallesi Muhtarı Asım Boyuneğmez, mahallesinde kurulan spor kulübünün amatör küme futbol maçlarında yer almasından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Ahmet Turan Gazispor Kulübü’nün tüm faaliyetlerini desteklediklerini söyleyen muhtar Boyuneğmez, “ Ekip olarak tüm maçlarda yer almaya gayret göstereceğiz. Muhtar olarak bana düşecek tüm görevleri yerine getirmenin gayreti içinde olacağım. Mahallemizi temsil eden ekibimize her konuda tam destek vereceğim.” ifadelerini kullandı.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER