“Her kesiminin derdine çözüm olacağız”

İyi Parti Kurucu İl Başkanı Taha Tengiz Çaykuş; “Bizler, şehrimizin ve ülkemizin sorunlarını, "sorun, mevcut durum ve çözümü" ekseninde analizler yaparak çözeceğiz. Gücümüzü milletimizden aldığımız için, kimseyi ötekileştirmeden, ayrımcılık yapmadan tüm gönüllere girerek toplumun her kesiminin derdine çözüm olacağız” dedi.

“Her kesiminin derdine  çözüm olacağız”

Mehmet TIRPAN

İyi Parti Kurucu İl Başkanı Taha Tengiz Çaykuş, İyi Partinin Kapılarını iyi İnsanlara açtığını söyledi. Parti binalarında insanlarla görüştüklerini ve partilerine gösterilen ilginin oldukça fazla olduğuna dikkat çeken Çaykuş: “Bizler sorumluluklarımızı da, milletimizin sorunlarını da çok iyi biliyoruz. Bizler, şehrimizin ve ülkemizin sorunlarını, "sorun, mevcut durum ve çözümü" ekseninde analizler yaparak çözeceğiz. Gücümüzü milletimizden aldığımız için, kimseyi ötekileştirmeden, ayrımcılık yapmadan tüm gönüllere girerek toplumun her kesiminin derdine çözüm olacağız” dedi.

Türkiye'nin ve Sivas'ın iyi olması için tüm iyi insanları gönül birliği yapmaya davet eden Çaykuş: “Öncelikli hedeflerimiz, siyaseti ve medyayı kabadayı dilinden ve kavgacı bir üsluptan çıkarmaktır. Sanayicimizi ve esnafımızı borç yükünden kurtarıp, üretimin artırılması için teşviklerde bulunacağız. Asgari ücretli ve dar gelirli vatandaşlarımızı sosyal projeler ile ekonomik refaha ulaştıracağız. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim sistemini yapboz tahtası olmaktan kurtaracağız. Milli ve manevi değerlere bağlı iyi bir nesil için, iyi bir eğitim vereceğiz. Tüm çalışmalarımız milletimizin iyi bir yaşam sürmesi ve mutlu olması içindir. Milletimizin teveccühü ile şu anda, en uzak ilçelerimizde dahi ilçe başkanlığı yetkilendirmeleri yapmış ve yapmaya devam etmekteyiz. Partimizin en büyük özelliği resmi kurulum işleminden önce bir tabanının oluşması ve anketlerde yüzde 20 oy oranını aştığının tespit edilmesidir. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Sivas’ımızda da partimize yoğun ilgi olmuştur. Parti teşkilatlarımızda ve parti kurullarımızda yer almak için bizlere gelen sayısız mesaj ve talepler bizim üzerimizdeki sorumluluğu fazlasıyla artırmıştır. Görevlendirmelerimizde ve teşkilatlanmamızda, hiç bir siyasi partinin devamı olmadığımız için, içinde vatan sevgisi olan tüm insanlarla istişareler yaparak kurulum işlemlerimizi yapmaktayız. Hayatında hiç bir siyasi partiye üye dahi olmamış vatandaşlarımız ile AK Parti. CHP. MHP, BBP, DSP, DYP, Anavatan Partisi üyesi olan arkadaşlarımız partilerinden istifa ederek partimizi kurmuştur Bu sebeple, partimiz, milletimiz tarafından kurulmuştur” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 05:40

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER