Hentbolcu kızlar kupa sınavında

Bayanlar Hentbol 1. Ligi’nde Sivas’ı temsil eden Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, lig öncesi Türkiye Kupası’nda mücadele edecek.

Hentbolcu kızlar kupa sınavında

 

Antrenör Doğan Ardahanlı nezaretinde , yeni transferlerle birlikte lig ve Türkiye Kupası maçlarına hazırlanan Sivas Belediyespor’da öncelik ligde başarılı olmak.

 7 -10 Eylül tarihlerinde Ankara THF Spor Salonu’nda yapılacak kupa maçlarında başarılı olarak lige moralle başlamak istediklerini belirten antrenör

Doğan Ardahanlı, Türkiye Kupası maçlarının lig öncesi iyi bir prova olacağını söyledi. Ardahanlı, maçlarda oyuncuların yeteneklerini ve takımın genel durumunu değerlendirme fırsatı bulacaklarını ifade etti.

Takıma yeni transfer olan Merve Özkaşıkcı, Harika Ak, Duygu Sara Şahin, Ayşenur Arslan ve Aycan Taş, hedefi olan bir takımda oldukları için mutlu olduklarını belirterek, iyi maçlar çıkaracaklarına ve lige iyi başlayacaklarını inandıklarını söylediler.

Belediyespor’un hedefi olan bir kulüp olduğunu ifade eden hentbolcular, burada imkânların yeterli, çalışma ve arkadaşlık ortamının çok iyi olduğunu sözlerine eklediler.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2017, 07:48

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER