Hasan Aykut görevden alındı

Hasan Aykut  görevden alındı

Mehmet TIRPAN

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde Müdür değişikliği yapıldı. 2014 yılında göreve getirilen Hasan Aykut, görevden alınarak Ankara’ya çekildiği yerine ise Milli Eğitim Müdür yardımcısı iken görevden alınan Harun Tan’ın atandığı öğrenildi. Yapılan görev değişikliği konusunda hiç bir açıklama yapılmazken Hasan Aykut’un neden alındığı henüz öğrenilemedi. Geçtiğimiz aylarda Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan görev değişiklikleri sırasında müdür yardımcılığı görevinden alınan Harun Tan’ın ise neden görevden alındığı da açıklanmamıştı. Görevden alınan Tan’ın başka bir kuruma Müdür olarak atanması ise akıllarda soru işareti bıraktı. Konuyla ilgili yetkililerin açıklama yapması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 05:50

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT BEY
MURAT BEY - 2 yıl Önce

Hasan Aykut ihalelerde yolsuzluk olması, kurum idarecileri dışında bazı personel ile paralel bir yönetim kurup kurumu okey masalarında yönetmesi, kendi ve ekibinin lüks lokantalarda vakit geçirmeleri usulsüz işlerine itiraz eden personeli ilçelere sürmekle tehdit etmesi, satınalmacısının son model jiple gezmesi, 2 yıl önce bitmesi gereken karşıaka huzurevi inşasının uzaması polis eşinin nüfuzunu kullanarak personeli tehdit etmesi sebepleriyle görevden alındı.

murat bey
murat bey - 2 yıl Önce

Hasan Aykut ihalelerde adının yolsuzlukla anılması karaları idarecilerce değil okey masalarında yakınındaki birkaç memur ve idareci ile alması,kurumun gerçek yöneticisi olan satınalmacısının son model jiple gezmesi 2 senedir bitmeyen Karşıyaka huzurevi inşası, usulsüzlüklere karşı çıkan personeli cezalandırması ve ilçeye sürmekle tehdit etmesi polis olna eşinin nüfuzunu kullanarak personeli tehdit etmesi gibi sebeplerle görevden alındı.

SIRADAKİ HABER