Görüş alışverişinde bulundular

Görüş alışverişinde  bulundular

HABER MERKEZİ

Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın ve Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı Sivas Adliyesini ziyaret etti.

İadei ziyarette bulunmak için Sivas’a gelen Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın ve Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı Sivas Adliyesini ziyaret ederek Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Sivas Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya ve Sivas Cumhuriyet Başsavcı Vekili Taner Güngör görüştüler.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Akın ve Yazıcı’ya teşekkür eden Uğurlu ve Çetinkaya komşu il Kayseri’de görev yapan mevkidaşları ile görüş alışverişinde bulundular.

Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın ve Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı Sivas Adliyesi ziyaretlerinin ardından Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i de makamında ziyaret ettiler.

Sivas Belediyesi ziyaretinde Akın ve Yazıcı’ya Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu ve Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya da eşlik ederken ziyarette Özbelsan A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Kuzu da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 14:25

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER