“Gençlerimizle ve çocuklarımızla daha fazla vakit geçirelim”

“Gençlerimizle ve çocuklarımızla  daha fazla vakit geçirelim”

MEHMET TIRPAN

Sivas Siber Güvenlik Teşkilatı Dernek Başkanı Süleyha Kara ve yönetim kurulunun düzenlemiş olduğu "Gençlik ve Teknoloji" konulu söyleşi yapıldı.

Abdiağa konağında gerçekleştirilen söyleşiye, Sivas Vali Yardımcısı Mustafa Karadağ'ın eşi Selda Karadağ, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, STSO Meclis Üyesi ve Sivas Müsiad Başkan Yardımcısı Muhammet Yavuz Şimşek, Genç Müsiad adına Orhun Özfidancı, Güçlü Sanayici iş Adamları ve Yöneticileri Derneği (GÜSİYAD) Başkanı Musa Demir, Gelişim Gençlik Derneği Başkanı, Olcay Atbin ve Ahçılar Derneği Adına Memnune Elbay ve yöneticileri katıldı.

Programda Gençlik ve Teknolojinin olumsuz ve olumlu etkileri, teknolojinin doğru kullanımı, mavi balina gibi pek çok konuya değinen Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Genel Başkanı Ercan Akpınar, "Gençlerimizle ve çocuklarımızla daha fazla vakit geçirelim. Onların sorunlarına onlardan uzaklaşarak değil, onlarla birlikte olarak çözüm bulalım" dedi.

Söyleşiye katılan konukların Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Genel başkanı Ercan Akpınar'a, pek çok soru yöneltildi. Soruları cevaplayan Ercan Akpınar ve Sivas İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş çocuklarımız ve gençlerimiz ile ilgili dakkatli davranmamız gerektiğini dile getirdiler.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER