Gaziantepspor dibe vurdu!

90 milyon liraya yakın borcu olan Gaziantepspor’un 1 ay içerisinde 30 milyon lira ödeme yapmazsa alt lige düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak.

Gaziantepspor dibe vurdu!

90 milyon liraya yakın borcu olan Gaziantepspor’un 1 ay içerisinde 30 milyon lira ödeme yapmazsa alt lige düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak.Süper ligden 27 yıl aradan sonra düşen ve ardından takımdaki futbolcuların neredeyse tamamının alacaklarından dolayı sözleşmesini feshederek ayrılan Gaziantepspor’a transfer yasağı ve diğer cezalar yolda.

Edinilen bilgiye göre, geçen sezon kadrosunda yer alan futbolcuların parasını ödeyemeyen Gaziantepspor’a TFF tarafından transfer yasağı geleceği ve bu yöndeki sürecin başlatıldığı iddia edildi. Alanın bilgiye göre ilk etapta federasyona 30 milyon yatırması gereken kırmızı siyahlı kulübün, bu parayı hemen bulmasının imkansız olduğu belirtildi.

Verilen süre içerisinde alacakların ödenmemesi durumunda Gaziantepspor’a transfer yasağı ile birlikte eksi puanla lige başlaması ve daha sonrada bir alt lige düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2017, 03:10

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER