“Gazeteciler gördüklerini samimiyetle yazmalı”

“Gazeteciler gördüklerini samimiyetle yazmalı”

MELTEM DUMAN

Büyük Birlik il Başkanı Ahmet Polat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle gazetemizi ziyaret ederek sayfa Sekreteri Melda Geneş ve gazete personelimiz ile sohbet etti.

Sayfa Sekreteri Melda Geneş’ten gazetemizin işleyişi hakkında bilgiler alan İl Başkanı Ahmet Polat, “Tüm basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarız. Haber peşinde koşan, doğru haberin aktarılması için gece gündüz demeden emek veren tüm gazetecilerin bir gün değil her gün hatırlanarak işlerine verdikleri gayrete istinaden değer verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.  Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır. Bu uğurda Sivas’ın sesi olan yerel gazetenizi şahsım ve arkadaşlarım adına kutlarım. Gerçeğin ışığında yol almamızı sağlayan siz değerli basın mensuplarını Kamuoyunu doğru ve hızlı şekilde bilgilendiren, ilkeli ve dürüst gazeteciliği kendine ilke edinmiş olmanızdan dolayı da ayriyeten kutluyorum” dedi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Polat’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren gazetemizin sayfa sekreteri Melda Geneş ise, gazete personeli adına Polat’a teşekkür ederek yürüttükleri çalışmalarda başarılar diledi.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20