Fuar’ın açılışını 2 Bakan yapacak

24-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Sivas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışını Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yapacak.

Fuar’ın açılışını 2 Bakan yapacak

Mehmet TIRPAN

4. Sivas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı hazırlık çalışmaları kapsamında oluşturulan heyet, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Hilmi Bilgin ve Selim Dursun’u makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.Gerçekleştirilen ziyarete Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Seyit Yıldız, Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Osman Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Show Fuarcılık Genel Müdürü Özkan Çatmaz ve Nur Ay katıldı. Bakan Yılmaz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile telefonda görüşerek 24-27 Ağustos tarihleri arasında Sivas'ta yapılacak olan fuarın açılışını birlikte yapmak için söz aldı.

FUARIN HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Heyet daha sonra Sivas Milletvekilleri Mehmet Habip Soluk, Hilmi Bilgin ve Selim Dursun’u Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret ederek tarım fuarı hakkında istişarelerde bulundu.Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu, Sivas’ta yüksek katılımla üç yıldır başarıyla gerçekleştirilen tarım fuarının dördüncüsünün hazırlıklarına başladıklarını belirterek, "Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Milletvekillerimizi fuar çalışmaları hakkında bilgilendirmek, görüşlerini ve olurlarını almak için ziyarette bulunduk. İlimizde 24-27  Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz 4. Sivas Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na vermiş oldukları desteklerinden dolayı Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 04:57

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER