Ekran başındakileri duygulandırdı

Sivas’ta uydu üzerinden yayın yapan Vizyon 58 televizyonunun ana haber spikeri Ayça Coşkun, İstanbul’da düzenlenen hain saldırının görüntülerinin ardından yaptığı konuşmayla ekran başındakileri duygulandırdı.

Ekran başındakileri duygulandırdı

Ana haber spikeri ekran başındakileri duygulandırdı.

Sivas'ta uydu üzerinden yayın yapan Vizyon 58 televizyonun ana haber spikeri Ayça Coşkun, hafta sonu Beşiktaş Vodafone Arena'da maç çıkışı sırasında bombalı araçla gerçekleştirilen hain terör saldırısının haberini sunduktan sonra yaptığı konuşmayla ekran başındakileri hüzne boğdu.

Coşkun kapanışta şu ifadelere yer verdi: “Ahhh benim güzel ülkem. Müslümanların umudu. Mazlumların duası ülkem. Biz Halep için toplanalım dualaşalım derken. Yine terörün can yaktığı ülkem. Ya Rabbi. Efendimizin (SAV) dünyayı şereflendirdiği bu mübarek gün hürmetine. Yardım diliyoruz senden. Küfür tek millet. Ama bizimde sahibimiz sensin. Dilersen bir anda Kahr-u perişan eylersin onları. Dilersen eski kavimleri helak ettiğin gibi bir "ses" ile bile tarih sayfasından silersin onları. Ya Rabbi. Sen ülkemizi. Ve bütün mazlum Müslüman kardeşlerimizi bu zalimlerin zulmünden muhafaza eyle. Türkiye, Suriye, Halep, Arakan, Filistin ve daha nicesini. Asrın Firavunlarının zulmünden kurtar Allah’ım. Bize güç ver. Birlik ve beraberlik ver. İslam’ın sancağını yere düşürme. Ve bu aziz vatana bu sancağı kıyamete kadar taşımayı nasip eyle. Ayaklarımızı kaydırma. Bizleri bu zalim küfür ordularına karşı muzaffer eyle. Âmin, Âmin, Âmin. Ya Rabbel Alemin.”

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2016, 06:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER