Eğitimciler İmranlı’da toplandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay bir ilçede gerçekleştirilen ilçe milli eğitim müdürleri toplantılarının Kasım ayı birleşimi Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy başkanlığında İmranlı’da gerçekleştirildi.

Eğitimciler İmranlı’da toplandı

YÜKSEL MENEKŞE

İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı İmranlı ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantı için ilçeye giden Milli Eğitim İl Müdürü Mustafa Altınsoy ilk olarak İmranlı Kaymakamı Mehmet Sayın’ı, İmranlı Belediye Başkanı Pehlül İşleyen ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koç’u ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından ilçe merkezinde bulunan Bir Tebessüm Et Gençlik Ve Kadın Merkezinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’un yanı sıra Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Dursun Yıldırım ve Halil Kurt, şube müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı. Toplantıya ev sahipliği yapan İmranlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koç’un brifingi ile başlayan programda daha sonra yeni eğitim-öğretim döneminde hayata geçirilecek proje ve çalışmalar ile görüş, talep ve öneriler masaya yatırıldı. Toplantının son bölümünde milli eğitim şube müdürlerimiz sorumluluk alanlarıyla ilgili çeşitli konularda ilçe milli eğitim müdürlerine bilgi verildi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ve beraberindekiler toplantının ardından İlçe Kaymakamı Mehmet Sayın ve Belediye Başkanı İbrahim Yenidünya ile yemekte bir araya geldi. Yemek öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koç kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Daha sonra konuşan İlçe Kaymakamı Mehmet Sayın, “Eğitimde gösterdiğiniz başarıdan dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüzün şahsında hepinize teşekkür ediyorum. Gerçekten Sivas’ın adına yakışır bir şekilde eğitimde ilerleme kaydediyoruz. Sizleri ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ise “Bize göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Burada ilimizin eğitimi ilgili sorunlarını değerlendirdik. Karşılaştığımız problemlerin çözümü için neler yapabileceğimizi konuşup karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yararlı ve güzel bir toplantı oldu” dedi.

Atınsoy, ilçe programı kapsamında daha sonra Cumhuriyet İlkokulu ve Çok Programlı Anadolu lisesini ziyaret etti ve ilçede görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 05:59

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER