Eğitim de iş birliği protokolü imzalandı

Eğitim de iş birliği  protokolü imzalandı

Haber Merkezi

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Arifan İlmi ve Fikri Araştırmalar Vakfı arasında eğitim de iş birliği protokolü imzalandı. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’un makamında gerçekleştirilen İmza törenine Altınsoy’un yanı sıra Vakıf Başkanı Ömer Faruk Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ar’da katıldı.

İmza töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, protokol kapsamında vakıf tarafından MEB’e bağlı resmi/özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında öğrencilerin ilmi alanlarda daha başarılı olmaları için ücretsiz takviye seminerleri, kurslar ve kamp çalışmalarının düzenleneceğini belirtti.

Altınsoy, ayrıca; kulüp çalışmaları, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, akademik, mesleki, bilimsel ve teknolojik etkinlikler ile alakalı proje çalışmaları ve yarışmaların da bu kapsamda gerçekleştirilebileceğini kaydederek protokolün hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Arifan İlmi ve Fikri Araştırmalar Vakfı Başkanı Ömer Faruk Akkaya ise, eğitim alanında gerçekleştirecekleri işbirliğinin önemine vurgu yaparak, geleceğin teminatı olan gençlerin bu işbirliği protokolü kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetlerden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak için titiz bir çalışma yürüteceklerini söyledi. Akkaya, protokolün hayırlara vesile olmasını diledi.

Konuşmaların ardından Altınsoy ve Akkaya işbirliği protokolünü imzaladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2017, 05:15

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER