Düziçi'nde şehit acısı

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden 22 yaşındaki Burak Mart'ın Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki ailesine acı haber ulaştı..

Düziçi'nde şehit acısı
ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden 22 yaşındaki Burak Mart'ın Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ndeki ailesine acı haber ulaştı.
Şehit polis Burak Mart'ın Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'ne bağlı Ellek Beldesi Çıraz Mahallesi'nde oturan ailesine acı haberi asker ve polisler birlikte verdi. 2'si kız, 3 çocuk annesi Rukiye Mart, tek oğlunu terör kurban verdiğini öğrenince gözyaşlarına boğuldu. Şehidin esnaf babası Erhan Mart'ın saldırının ardından sabah gelen 'Oğlunuz yaralı' telefonundan sonra Şırnak'a gittiği belirtildi. Şehidin baba evine ve evin bulunduğu sokağa Türk bayrakları asılırken, yakınları ve komşuları eve gelerek aileyi teskin etmeye çalıştı.
3 yıllık polis olan bekar Burak Mart'ın İstanbul'da görev yaparken Şırnak'a atandığı ve 20 gün önce tayin izni alarak baba evine geldiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER