DEMİR GRUP SİVASSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SAMET AYBABA; YENİLMEZ TAKIM YOK!

DEMİR GRUP SİVASSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SAMET AYBABA; YENİLMEZ TAKIM YOK!

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Oyuncuların bazı maçlara bakış açısının farklı olduğunu belirterek  "Rakibimizin gücünü ve oyuncu kalitesini biliyoruz, konumları zaten belli. Biz de nasıl tedbir alırız ve maçı nasıl lehimize çeviririz diye çalışıyoruz." dedi.

Futbolda her türlü sonucun olabileceğini aktaran Aybaba, "Yenilmez takım yoktur, futbol bu. Öyle maçlara gidiyorsunuz ki kaybetme ihtimalimiz yok diyorsunuz ama oyun içerisinde farklı şeyler çıkıyor. Bazı maçlarda da çıkmıyor, inşallah öyle bir maç olur. Bu maçtan mutlaka puanla ayrılmak istiyoruz." diye konuştu.

Aybaba, zorlu bir fikstüre sahip olduklarınıda belirterek şunları söyledi: "Ligin son 6 haftasında çok zorlu bir fikstürümüz vardı. Trabzonspor ve Fenerbahçe ile oynadık, Medipol Başakşehir ve Beşiktaş ile oynayacağız. Çok zor bir fikstür, oyuncularımız ellerinden geleni yapıyor. Futbolda şans faktörü de vardır, maalesef bazı maçlarda yöneten arkadaşların yaptığı şeyler bizim puansız ayrılmamıza neden oldu. İnşallah bundan sonraki 3 maçta da hem yönetenlerin hatası olmaz, hem de biz sahada daha doğru işler yaparız ve puanlarla ayrılırız."

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 05:07

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER