CUMHURBAŞKANI’NA EKSİKLER SÖYLENECEK Mİ?

PAZAR GÜNÜ SİVAS’A GELECEK OLAN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YENİ 4 EYLÜL STADININ RESMİ AÇILIŞININ YAPILACAĞININ DUYULMASININ ARDINDAN STATTAKİ EKSİKLİKLERİN İLETİLİP İLETİLMEYECEĞİ DE MERAK KONUSU OLDU.

CUMHURBAŞKANI’NA EKSİKLER SÖYLENECEK Mİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pazar günü oynanacak olan Demir Grup Sivasspor-Başakşehir maçına gelecek olması ve yeni 4 Eylül stadının resmi açılışının yapılacağının duyulmasından sonra stattaki eksikliklerin  iletilip iletilmeyeceği de merak konusu oldu.

Ekolojik stat olarak Sivaslı’lara lanse edilen stadın, normal statlardan fazla eksiğinin olması,stadın açıldığı geçen yıldan bugüne kadar eleştiri konusu oldu.

Tribünlerin üzerinden suların akması nedeniyle kış mevsiminde merdivenlerin buzlanması, lavaboların sularının akmaması,asansörlerin sağlıklı şekilde çalışmamasının yanı sıra, basın tribününde açıldığı günden bu yana internet ve pozisyonların tekrar izlenmesi için monitör olmamasıda başlıca sorunlar olarak göze çarpıyor.

Devletin milyonlarca lira harcayarak yaptırdığı 27 bin 532 seyirci kapasiteli yeni 4 Eylül stadı,eksikleri nedeniyle bir yılı aşkın süredir Sivasspor kulübüne devredilemiyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 05:07

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER