Çalışmalarını anlattılar

Çalışmalarını anlattılar

MELTEM DUMAN

Cumhuriyet Halk Partili heyet gazetemizi ziyaret gazetemiz sayfa sekreteri Melda Geneş ile sohbet ederek seçim öncesi yaptıkları hazırlıklar hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Ziyarete CHP Merkez İlçe Başkanı Canan Bulut, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Yasemin Yılmaz, merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Nergiz Akçay, Yönetim Üyesi Yunis Pek ve Yönetim Üyesi muharrem Taşlı katıldı.

Ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Canan Bulut, Seçim çalışmalarına başladıklarını, insanlarının partilerine oldukça fazla ilgi gösterdiğini bu durumdan dolayı da oldukça mutlu olduklarını söyledi.

Yaklaşan seçimler üzerine bir çok esnafı ziyaret ederek fikirlerini aldıklarını ve oylarına talip olduklarını açıklayan Merkez İlçe Başkanı Canan Bulut, “Seçim çalışmalarına başladık. Geçen yıllara göre partimize oldukça fazla geri dönüş var. AK Partiden olup da partimize üye olmak isteyen kişiler çok fazla. Son yapılan zamların ardından partimize ilgi arttı. Esnaf ve Oda ziyaretlerimizi de sürdürüyoruz. Hangi esnafımızın kapısını açsak esnaflar yaşanan ekonomik krizden muzdarip. Sürekli esnaflar girdi maliyetleri ve işlerinin az olduğundan yakınıyorlar. Bu seçimlerde güzel bir başarı elde edeceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz sayfa sekreteri Melda Geneş ise, CHP’li heyete teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi ve tüm partilere eşit mesafede olduklarının altını çizdi.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER