Bu kadarına da pes

Canını hiçe saydı, aracın kapısından sarkarak araç üzerine yerleştirilen merdiveni tuttu. Hem kendi canına hem de çevresindeki diğer araç sürücülerinin canına kastetti. Canını hiçe saydı, aracın kapısından sarkarak araç üzerine yerleştirilen merdiveni tuttu. Hem kendi canına hem de çevresindeki diğer araç sürücülerinin canına kastetti. Canını hiçe saydı, aracın kapısından sarkarak araç üzerine yerleştirilen merdiveni tuttu. Hem kendi canına hem de çevresindeki diğer araç sürücülerinin canına kastetti. Canını hiçe saydı, aracın kapısından sarkarak araç üzerine yerleştirilen merdiveni tuttu. Hem kendi canına hem de çevresindeki diğer araç sürücülerinin canına kastetti.

Bu kadarına da pes

Sivas’ta seyir halindeki hafifi ticari aracın kapısından sarkan genç görenleri şaşkına çevirdi.

Yenişehir Kemal İbni Humam Caddesi seyir halindeki bir aracın sağ ön kapısının üzerine oturarak aracın üzerine yerleştirilen merdiveni tutarak seyahat eden gencin bu vurdumduymaz hali ise dikkat çekti.

Hem kendi canını hiçe sayan hem de cadde üzerinde bulunan diğer araç sürücülerinin canına kasteden gencin bu hali görenleri şaşkına çevirdi.

Kapısının üzerinde bunduğu aracın hafif bir fren yapması ile dahi ölümle burun buruna gelebilecek olan genç, bu durumu hiç düşünmeden araç kapısı üzerindeki yolculuğunu sürdürdü. Araç bir süre sonra gözden kayboldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2016, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER