Bir parti FETÖ ile işbirliği içerisinde

Sivas 6. Kitap Günleri kapsamında Gazeteci – Yazar Nedim Şener ve Mete Yarar ‘Türkiye’nin terörle mücadelesi’ söyleşisi yaptı. Şener söyleşide bir partinin FETÖ ile işbirliği içerisinde olduğunu söyleyerek, ‘’FETÖ’nün elinde olduğunu bildiğimiz bazı belgeleri bir süre sonra o siyasi partinin yetkililerinde görüyorum’’ dedi.

Bir parti FETÖ ile işbirliği içerisinde

YÜKSEL MENEKŞE
Sivas Kitap Günleri söyleşileri kapsamında Gazeteci – Yazar Nedim Şener ve Mete Yarar konuk oldu. Buruciye medresesinde gerçekleştirilen söyleşide iki yazar ‘Türkiye’nin terörle mücadelesi’ konulu söyleşisi yaptı. Şener bir partinin cemaat ilişkisi olduğunu söyleyerek ‘İnsan FETÖ işbirliğinden utanır’ diyerek tepki gösterdi. Gazeteci Nedim Şener konuşmasında, ‘’Türkiye'de muhalif kesimlerin AK Parti ile mücadele etmek için zaman zaman bazı müttefik sahibi olduklarını görüyorum. Ben kendi düşüncelerimle bir partinin cemaatle işbirliği içinde olduğunu söylüyorum.
Niye söylüyorum bunu onların elinde olduğunu bildiğimiz bazı belgeleri bir süre sonra o siyasi partinin yetkililerinde görüyorum. Siyasi partiye baktığımızda bu belgeleri meclisteki konuşmalarda yayınlıyorlar. İşbirliği yapıyorlar ve insan bu işbirliğinden utanır’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 05:50

Sivas Memleket


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER