Bilgin, “7 gün 24 saat görevimizin başındayız”

Bilgin, “7 gün 24 saat  görevimizin başındayız”

HABER MERKEZİ

Sivas'ta uzun zamandır beklenen karın başlamasıyla beraber Sivas Belediyesine bağlı ekipler hummalı bir çalışmanın içerisine girdi. Ana arterler başta olmak üzere şehirdeki tüm ara sokaklarda tuzlama ve kar temizliği yapan ekipleri Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ziyaret etti.

Kar temizliği yapan Belediyeye bağlı ekipleri ziyaret eden Başkan Bilgin özverili bir şekilde çalışan işçilerle bir süre sohbet ederek işçilere tatlı ikramında bulundu.

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Sivas Belediyesi olarak karın başlamasıyla birlikte mesai arkadaşlarımız özverili bir şekilde temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Bizde bu zorlu görevi yerine getiren mesai arkadaşlarımızın yanında olmak istedik. Hemşerilerimizin daha iyi hizmet alması ve daha konforlu bir şehirde yaşaması amacıyla Belediyemiz ve Özbelsan Şirketimiz 7 gün 24 saat her alanda görevinin başında.” dedi.  

Kar yağışının önemine de vurgu yapan Başkan Bilgin, “Allah'tan dileğimiz rahmetin daha çok yağması çünkü her alanda bu yağışlara ihtiyacımız var Tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de kuraklık büyük bir sorun inşallah yağan rahmetle birlikte sorun yaşamayacağız. Şehir içerisinde hemşerilerimiz rahat olsunlar, 65 mahallemizde ekiplerimiz çalışıyor görevimizin başındayız. Herkes sıcak evinde otururken görev bilinci ile çalışan arkadaşlarımızdan Allah razı olsun.” dedi.

Vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Bilgin çok sayıda hatıra fotoğrafı çektirirken Kent Meydanında görev yapan emniyet güçlerini de ziyaret ederek onlarla da bir süre sohbet etti.

SİVAS MEMLEKET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER